Hurtownia


UWAGA!!! Strona hurtowa wyłącznie dla klientów hurtowych.
           Klient idywidualny-
TU kliknij: www.helifarmzdrowie.plDLA ZDROWIA I URODY

Home › Regulamin

Regulamin

 1. Właścicielem witryny http://www.helifarmhurtownia.pl/ jest firma Helifarm Sp. z o.o. z siedzibą w Piątkowisku przy ulicy Cynkowej 49B. Strona ta nie jest skierowana do odbiorców detalicznych tylko dla hurtowych odbiorców kosmetyków.

 2. Zamówienia można składać przez:

  - stronę internetową www.helifarmhurtownia.pl

  - email: zakupy@helifarm.pl

  - telefonicznie: 601-46-82-82, 42 213-19-66

 3. Zamówienia hurtowe przez stronę www.helifarmhurtownia.pl można składać 24 godziny na dobę. Zamówienia składane w dni powszednie po godzinie 15, w soboty, niedzielę i święta realizowane są w najbliższym dniu roboczym.

 4. W przypadku złożenia poprawnego zamówienia do godziny 13, towar wysyłany jest tego samego dnia. Do czasu dostawy nie są wliczane weekendy i dni wolne od pracy.

 5. Firma Helifarm sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczeniu przesyłek, które powstały z winy firmy kurierskiej.

 6. Klient może wycofać złożone zamówienie do momentu jego wysłania.

 7. W przypadku, gdy towar zamówiony jest niedostępny w hurtowni Klient jest o tym informowany i podejmuje dalsze decyzje o sposobie jego realizacji.

 8. Ceny towarów wyrażone są w polskich złotych.

 9. Każdą przesyłkę nadaną przez firmę Helifarm sp. z o.o. należy otworzyć w obecności kuriera. Jeżeli Klient zauważy jakiekolwiek uszkodzenia należy w obecności kuriera spisać protokół szkody.

 10. Podpisanie odbioru przesyłki bez spisanego protokołu szkody oznacza jej otrzymanie w stanie nienaruszonym.

 11. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek rozbieżności w dostawie Klient hurtowy zobowiązany jest do natychmiastowego zgłoszenia ewentualnych różnic (poprzez email:zakupy@helifarm.pl lub pod numerem tel: 42 213-19-66). Przed podjęciem jakichkolwiek czynności Klient powinien skontaktować się z hurtownią, aby ustalić dalsze kroki reklamacji. Wady przesyłki powinny zostać okazane za pomocą przesłanego zdjęcia. Reklamacje rozpatrywane będą w najszybszym możliwym terminie (np. po konsultacji z Producentem).

 12. Publikowanie i kopiowanie materiałów zgromadzonych na stronie internetowej www.helifarmhurtownia.pl jest możliwy po uzyskaniu zgody właściciela strony.


‹ Powrót