Hurtownia


UWAGA!!! Strona hurtowa wyłącznie dla klientów hurtowych.
           Klient idywidualny-
TU kliknij: www.helifarmzdrowie.plDLA ZDROWIA I URODY

Home › O nas

O nas

  Helifarm sp. z o.o. powstał w 1993 roku. W miarę rozwoju rynku farmaceutycznego w Polsce i powstawania nowych potrzeb zaopatrzenia w produkty farmaceutyczne kilkanaście lat zajmowaliśmy się dystrybucją leków homeopatycznych. Pokrewny tej dziedzinie stał się rozwój w kierunku dystrybucji produktów naturalnych, a w tym kosmetyków pochodzących wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych firm w branży kosmetyki naturalnej. Wieloletnie doświadczenie pozwala na skutecznie powiększanie naszego asortymentu. Stale rozwijamy listę naturalnych suplementów diety, a w tym produktów pre- i probiotycznych. Zwiększa się też wybór wysokiej jakości spożywczych produktów naturalnych służących utrzymaniu dobrego zdrowia.
Organizujemy szkolenia dla lekarzy, farmaceutów i dietetyków popularyzujących zdrowy i racjonalny sposób życia, prawidłową suplementację diety oraz dbałości o sylwetkę i urodę.
 
  Nasza strona internetowa
prezentuje istotne informacje o produktach i jest gwarancją, że dystrybuowane przez nas kosmetyki, naturalne suplementy diety i produkty naturalne pochodzą prosto od producentów i mają zapewnione wymagane warunki dostaw, przechowywania, oznakowania i dystrybucji. Należy przy tym zwrócić uwagę na fakt, że dzisiejszy rynek umożliwia wtargnięcie do sprzedaży produktów pochodzących z "okrężnego"  importu, który kieruje się wyłącznie zyskiem i nie ma w swoim interesie przestrzegania jakichkolwiek przepisów i norm dystrybucji. Konsekwencją tego jest brak odpowiedzialności za wprowadzane produkty, brak możliwości konsultacji, porad w sprawach merytorycznych i reklamacji w przypadku wystąpienia wad produktu oraz przekazania ich do producenta. Pogarsza to często samą opinię o produkcie, ale  również bardzo negatywnie może wpływać na postrzeganie całej branży kosmetyków, suplementów diety i produktów naturalnych. 
 
  Zawodowa farmaceutyczna wiedza, fachowość i tradycje naszej firmy są gwarancją jakości dla wszystkich naszych działań i prowadzonych przez nas produktów. P
olecam produkty oznakowane naszymi cechami i zapraszam do współpracy.                                        

  Prezes Helifarm sp. z o.o. 
mgr farm. Zbigniew Dreczko


‹ Powrót